Wróć do wpisów
20 lipca 2017

Czy też czekacie na wakacje cały rok, a kiedy już przyjdą to nagle znikają z mrugnięciem oka? I już można zacząć planować kolejne… 

Mam dla Was propozycję, która pozwoli trochę przedłużyć czas cieszenia się wyczekiwanym urlopem. Pomoże zachować wspomnienia i wywołać uśmiech w późniejsze zimowe wieczory. Pokażę Wam jak szybko i łatwo wykonać własnoręczny album ze zdjęciami!

Album ze zdjęciami

Co jest potrzebne aby stworzyć album dla pokoleń?

Potrzebne produkty do albumu

Oczywiście do wykonania albumu nie potrzeba wszystkich produktów tesa®. Tworząc ten album przy okazji testowałam te produkty, ale dla was w zupełności wystarczą z 2-3.

Zachęcam do wykonywania albumu na świeżym powietrzu, o ile pogoda pozwoli – kocyk, przekąska i słońce to doskonali kompani przy kreatywnych pracach.

Znajdujemy wygodne miejsce i tworzymy wyjątkowy album ze zdjęciami!

Do swojego albumu wybrałam odcienie brązów i beżu, skojarzyły mi się z naszymi wakacjami na Krecie. Nie ukrywam też, że pasowały mi wizualnie do zdjęć z wyjazdu. Przykleiłam je do pierwszej strony zeszytu przy pomocy kleju w taśmie, tworząc tym samym okładkę albumu.

klej w taśmie tesa®

Również za pomocą kleju w taśmie przymocowałam zdjęcie to jasnej kartki i przycięłam ją tworząc ramkę, a następnie całość przykleiłam do mojej okładki.

Zdjęcie do albumu tesaklej w taśmie tesa®

Następnie przykleiłam nazwę albumu przy pomocy kolorowych płatków tesa® Tack. Nie tylko ozdabiają moją okładkę, ale też umożliwiają usunięcie bez zniszczenia powierzchni. Na koniec pozostało dodanie kilku ozdób – kolorowa kokardka przyklejona dzięki błyskawicznemu klejowi w żelu tesa® i ozdobny pasek taśmy dekoracyjnej tesa®.

Błyskawiczny klej w żelu tesa®Taśma dekoracyjna w prązki tesa®

Pozostało już tylko przymocowanie zdjęć do kartek albumu. Możecie do tego wykorzystać wszystkie produkty tesa® przeznaczone do przyklejania – taśmy i kleje biurowe, klej w taśmie, kolorowe i przezroczyste płatki samoprzylepne tesa® Tack. Polecam również klej w stemplu, bo daje dużo frajdy podczas używania!

Klej w stemplu tesa®Niebieskie płatki klejące tesa® TackTrójkątny klej w szyfcie tesa®

Jak widzicie do mocowania używałam różnych produktów tesa®, by pokazać Wam jak wiele jest możliwości klejenia. Oczywiście mam swoich faworytów, ale nie będę ich zdradzać – wypróbujcie sami!

Po rozmieszczeniu i przymocowaniu wszystkich zdjęć w albumie pozostało jedynie ozdabianie. Rysunki, cytaty, zdobienie taśmą, liście i inne drobiazgi, które spadły z drzewa pod którym rozłożyłam koc – pełna dowolność…

I gotowe!

Tworzymy Album wspomnień z tesa

Przy niewielkim nakładzie pracy możecie przygotować kreatywną i miłą dla oka pamiątkę z urlopowego wyjazdu, to idealny album ze zdjęciami dla zachowania wspaniałych wspomnień. Koniecznie pochwalcie się Waszymi wakacyjnymi albumami!

Album do zdjęć tesa

5/5 - (1 vote)

5/5 - (1 vote)

Podziel się

kreatywne DIY

Blog z pasją nie tylko dla pasjonatów klejenia, ale również dla poszukujących praktycznych i niecodziennych rozwiązań, oryginalnych inspiracji czy dekoracji.