Wróć do wpisów
16 grudnia 2019

Gadżety sylwestrowe do zdjęć

W tym roku sylwestra wyprawiamy u Nas! Już powoli zaczynam się szykować i robić gadżety sylwestrowe, aby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Tym bardziej, że po drodze są jeszcze święta. Motyw przewodni imprezy – „Brokatowy zawrót głowy”. Czuję, że będzie się błyszczało z daleka ;-)

Na weselu u przyjaciółki miałam okazję korzystać z fotobudki, gdzie można było zrobić zdjęcia z różnymi gadżetami, co stanowiło jednocześnie pamiątkę dla pary młodej. Postanowiłyśmy wykorzystać ten pomysł na Sylwestra, aby potem móc powysyłać znajomym pamiątkowe zdjęcia. Wszystko już mamy zaplanowane. Do pełni szczęścia potrzebujemy tylko błyszczących gadżetów – zobaczcie jak zrobiłyśmy je w kilku prostych krokach.

gadżety sylwestrowe

Co jest potrzebne na gadżety sylwestrowe?

 

 

Przygotowanie gadżetów sylwestrowych do zdjęć

W pierwszym kroku wycięłyśmy z brokatowego papieru różne kształty: 2020, kapelusz, wąsy, brodę. Warto wybrać sztywny papier, który nie będzie zawijał się na końcach. Można go kupić w każdym sklepie papierniczym.

Następnie, do wyciętych kształtów przykleiłyśmy patyczki, takie które normalnie używam do szaszłyków. Sprawdzą się też dla przykładu patyczki do jedzenia sushi. Do klejenia wystarczy bezbarwna taśma biurowa tesa.

Sylwestrowe gadżety – brokatowe okulary

Poza gadżetami na patyczkach, przygotowałam także brokatowe „okulary żaluzje” – hit w kategorii party-gadżetów! Wykorzystałam okulary z kina, które dostałam na jednym z seansów 3D.

okulary żaluzje - potrzebne materiały

Przykleiłam paski w różnych kolorach wzdłuż szkiełek. Do klejenia wykorzystałam klej w stemplu, którego wcześniej używałam przy tworzeniu kaktusów z papieru z dziećmi. Sprawdził się znakomicie do tej aplikacji.

Już przy samej produkcji mam pełno brokatu wokół siebie, co to będzie na samej imprezie?! Będzie błysk! Wyciągnęłam peruki z zeszłego roku i zrobiłyśmy z przyjaciółką mały test – naśmiałyśmy się przy tym jak mało kiedy. Zapowiada się szampańska zabawa!

gadżety sylwestrowe do zdjęć DIY

 

Szczęśliwego nowego roku Kochani!

Gadżety sylwestrowe

 

Rate this post

Podziel się

kreatywne DIY

Blog z pasją nie tylko dla pasjonatów klejenia, ale również dla poszukujących praktycznych i niecodziennych rozwiązań, oryginalnych inspiracji czy dekoracji.