Wróć do wpisów
01 sierpnia 2019

Modny, holograficzny przybornik

Holograficzne dodatki to jednak nie moda jednego sezonu – w świecie beauty, decor i lifestyle nastała prawdziwa holo-rewolucja. Sama zaopatrzyłam się w plecak oraz kosmetyczkę, jednak największe wrażenie robią na mnie holograficzne kosmetyki. Efekty syrenek, cienie metalic, pigmenty odbijające światło – jest w czym wybierać. Moje biurko zastępuje mi toaletkę, dlatego znajdują się na nim dwie szklanki z pędzlami, do których jednocześnie wrzucam czasami nożyczki, ołówek, czy długopis – mało praktyczne, prawda? Kiedy jeden z długopisów rozlał się w szklance i ubrudził trzonki moich pędzli powiedziałam dość i postanowiłam raz na zawsze je rozdzielić. Inspirowana modą zdecydowałam się stworzyć holograficzny przybornik na swoje produkty biurowe.

Co będzie potrzebne, aby stworzyć holograficzny przybornik?

Holograficzny przybornik – od czego zacząć?

Pierwszym krokiem było namoczenie płyt CD we wrzątku, po to aby stały się bardziej elastyczne i łatwe do pocięcia nożyczkami. w międzyczasie pomalowałam doniczkę srebrnym spray’em i poczekałam aż wyschnie. Podkleiłam namoczone wcześniej i osuszone płyty na całej powierzchni dwustronną taśmą tesa®. Następnie pocięłam je na różnej wielkości kawałki. Usuwając liner z wyciętych kawałków stopniowo przyklejałam je do doniczki tworząc holograficzną mozaikę.

Holograficzny przybornik jest banalnie prosty w wykonaniu, a stanowi wyjątkową dekorację. Myślę teraz o stworzeniu przybornika na moje pędzle do makijażu – koniecznie musi być holograficzny! Jednakże muszę znaleźć do tego odpowiednie pojemniki, ponieważ wysokie doniczki średnio się u mnie sprawdzają. Wcześniej pokazałam wam już jak zorganizowałam moją kolekcję butów, więc kiedy zaaranżuję swoją toaletkę, na pewno też się nią tutaj pochwalę.

Rate this post

Podziel się

kreatywne DIY

Blog z pasją nie tylko dla pasjonatów klejenia, ale również dla poszukujących praktycznych i niecodziennych rozwiązań, oryginalnych inspiracji czy dekoracji.