Wróć do wpisów
01 sierpnia 2019

Modny, holograficzny przybornik

Holograficzne dodatki to jednak nie moda jednego sezonu – w świecie beauty, decor i lifestyle nastała prawdziwa holo-rewolucja. Sama zaopatrzyłam się w plecak oraz kosmetyczkę, jednak największe wrażenie robią na mnie holograficzne kosmetyki. Efekty syrenek, cienie metalic, pigmenty odbijające światło – jest w czym wybierać. Moje biurko zastępuje mi toaletkę, dlatego znajdują się na nim dwie szklanki z pędzlami, do których jednocześnie wrzucam czasami nożyczki, ołówek, czy długopis – mało praktyczne, prawda? Kiedy jeden z długopisów rozlał się w szklance i ubrudził trzonki moich pędzli powiedziałam dość i postanowiłam raz na zawsze je rozdzielić. Inspirowana modą zdecydowałam się stworzyć holograficzny przybornik na swoje produkty biurowe.

Co będzie potrzebne, aby stworzyć holograficzny przybornik?

Holograficzny przybornik – od czego zacząć?

Pierwszym krokiem było namoczenie płyt CD we wrzątku, po to aby stały się bardziej elastyczne i łatwe do pocięcia nożyczkami. w międzyczasie pomalowałam doniczkę srebrnym spray’em i poczekałam aż wyschnie. Podkleiłam namoczone wcześniej i osuszone płyty na całej powierzchni dwustronną taśmą tesa®. Następnie pocięłam je na różnej wielkości kawałki. Usuwając liner z wyciętych kawałków stopniowo przyklejałam je do doniczki tworząc holograficzną mozaikę.

Holograficzny przybornik jest banalnie prosty w wykonaniu, a stanowi wyjątkową dekorację. Myślę teraz o stworzeniu przybornika na moje pędzle do makijażu – koniecznie musi być holograficzny! Jednakże muszę znaleźć do tego odpowiednie pojemniki, ponieważ wysokie doniczki średnio się u mnie sprawdzają. Wcześniej pokazałam wam już jak zorganizowałam moją kolekcję butów, więc kiedy zaaranżuję swoją toaletkę, na pewno też się nią tutaj pochwalę.

Podziel się

kreatywne DIY

Blog z pasją nie tylko dla pasjonatów klejenia, ale również dla poszukujących praktycznych i niecodziennych rozwiązań, oryginalnych inspiracji czy dekoracji.